Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Загрузка...

Аудіокнига Готель між двох світів — Ерік-Емманюель Шмітт

Готель між двох світів


Автор: Ерік-Емманюель Шмітт
Жанр: Сучасна проза
Серiя: Колекція театральна 1
Тривалiсть: 4:33:47
Мова: українська
Формат: mp3

Опис аудіокниги Готель між двох світів:

Ерік-Еманюель Шмітт — відомий франко-бельгійський письменник, драматургі кінорежисер, який уславився своєю філософською прозою, присвяченою актуальним проблемам сьогодення. З 1991р. його п’єси є хітами не лише у Франції, а й в усьому світі. «Гість» (1994, тричі отримувала відзнаку ім. Мольєра), «Загадкові варіації» (1997; у першій постановці грав Ален Делон; у Києві ця п’єса з великим успіхом ставиться у Молодому театрі), «Фредерік, або Бульвар злочину» (1998; у першій постановці грав Жан-Поль Бельмондо), «Месьє Ібрагім і квіти Корану» (2001), «Оскар і Рожева пані» (2002; в Україні ця п’єса ставиться у кількох театрах, але найвідомішу версію створено Ірмою Вітовською 2015р.) та інші п’єси перетворили Е.-Е. Шмітта на театральну зірку першої величини.
П’єса «Готель між двох світів» (Hotel des deux mondes, 1999) — химерний погляд на «ціну» людини, на її справжню сутність.
П’єсу «Зрада Айнштайна» (La Trahison d’Einstein, 2014) присвячено моральній дилемі одного з найбільших в історії людства вчених: далі обстоювати свою жорстку позицію пацифіста чи все ж подарувати людству зброю, яка, ймовірно, врятує його від жахливої війни.

Де знайти аудіокнигу «Готель між двох світів»

Как скачать аудиокнигу бесплатно?


Подписаться на комментарии

Добавить комментарий