Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Загрузка...

Мистецтво. Підручник для 8 класу. Богдан, 2016 — Кондратова Л.Г.

Мистецтво. Підручник для 8 класу. Богдан, 2016


Автори: Кондратова Л.Г.
Жанр: Навчальна література
Кiлькiсть сторiнок: 34
Мова: українська
Рiк видання:
Формат: mp4

Опис пiдручника Мистецтво. Підручник для 8 класу. Богдан, 2016:

Дорогі восьмикласники!

Запрошую вас у незвичайну подорож, яку допоможе здійснити цей підручник. Він поведе вас у чарівний світ прекрасного, створений працею видатних художників, архітекторів, музикантів, літераторів минулих століть.

Мистецькі твори, втілені у словах, звуках, фарбах, мармурі й граніті, є своєрідним літописом розвитку людства. Аби краще читати цей літопис, потрібно хоча б у загальних рисах знати історію художньої культури, розбиратися в особливостях кожного виду мистецтва, у його художній мові, засобах виразності.

Звичайно, обсяг навчального видання не дозволяє вмістити весь колосальний матеріал з історії мистецтва, тому нам довелось вибирати найбільш суттєве й необхідне. На сторінках даного підручника ви знайдете відомості про такі художні стилі й напрями, як античний, візантійський, романський, готичний, ренесанс, бароко, рококо, класицизм, романтизм, реалізм. Ви навчитеся сприймати, порівнювати й інтерпретувати твори різних видів мистецтва певного стилю чи напряму, використовувати спеціальну термінологію в процесі колективних обговорень мистецьких явищ або для висловлення особистісно-ціннісного ставлення до них.

Здобуті знання та вміння ви будете з успіхом застосовувати як в індивідуальній художньо-творчій діяльності, так і під час роботи над груповими й колективними мистецькими проектами. Цього навчального року ви працюватимете над створенням макетів архітектурних споруд, виконуватимете живописні та графічні композиції в різних художніх стилях, а також матимете унікальну можливість спробувати свої сили в театралізаціях, присвячених мистецтву тієї чи іншої епохи. Окрім того, ви навчитеся самостійно знаходити і використовувати у своїй діяльності енциклопедичні, мистецтвознавчі та музейні матеріали, що допоможуть вам стати обізнаними у сфері художніх стилів та напрямів мистецтва минулого.

Подивитись та прослухати початок пiдручника Мистецтво. Підручник для 8 класу. Богдан, 2016

Завантажити весь «Мистецтво. Підручник для 8 класу. Богдан, 2016»

Как скачать аудиокнигу бесплатно?


Подписаться на комментарии

Добавить комментарий